Ple Municipal

Salvi Güell
sguell@castello.cat / Esquerra Republicana de Catalunya – ERC
Anna Massot
amassot@castello.cat / Esquerra Republicana de Catalunya – ERC
Josep M. Canet
jmcanet@castello.cat / Esquerra Republicana de Catalunya – ERC
Helena Solana
hsolana@castello.cat / Esquerra Republicana de Catalunya – ERC
Esther Piris
epiris@castello.cat / Esquerra Republicana de Catalunya – ERC
David Garre
dgarre@castello.cat / Esquerra Republicana de Catalunya – ERC
Xon Hugas
xon@castello.cat / Esquerra Republicana de Catalunya – ERC
Joan Basí
jbasi@castello.cat / Candidatura d'Unitat Popular-Alternativa Municipalista - CUP - AMUNT
Jaume Planella
jplanella@castello.cat / Candidatura d'Unitat Popular-Alternativa Municipalista - CUP - AMUNT
Agustí Ayats
agustiayats@hotmail.com Som Empuriabrava i Castelló - SOMEC
Elena Iglesias
/ Som Empuriabrava i Castelló - SOMEC
Jaume Moret
jmoret@castello.cat / Partit Socialista de Catalunya – PSC
Antonio Martín
amartin@castello.cat / Partit Socialista de Catalunya – PSC
Fernando Fernández
ffernandez@castello.cat / Ciutadans - Partido de la Ciudadania - Cs
Samuel Menacho Caravaca
/ Ciutadans - Partido de la Ciudadania - Cs
Vicenç Comas
vcomas@castello.cat / Junts per Castelló i Empuriabrava - Junts
Jordi Garcia
jordigarcia@castello.cat / Coalició UDEM – Plataforma


Si continues navegant per aquest lloc web, acceptes utilitzar les cookies. Més informació.

La configuració de les galetes d'aquesta web està definida com a "permet galetes" per poder oferir-te una millor experiència de navegació. Si continues utilitzant aquest lloc web sense canviar la configuració de galetes o bé cliques a "Acceptar" entendrem que hi estàs d'acord.

Tanca